kcm_activities - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Activities
fr: Activités

en: Loading...
fr: Chargement…

en: The Activity Manager is not running
fr: Le gestionnaire d'activités n'est pas en cours d'exécution

en: Link to the current activity
fr: Lier à l'activité en cours

en: Unlink from the current activity
fr: Se détacher de l'activité en cours

en: Link to:
fr: Lier à:

en: Unlink from:
fr: Se déconnecter de;

en: Current activity
fr: Activité en cours

en: Activity
fr: Activité
