kio_man - en to fy translation catalogue (14 entries)

en: Note: if you read a man page in your language, be aware it can contain some mistakes or be obsolete. In case of doubt, you should have a look at the English version.
fy: Taljochting: as jo in man-side yn jo eigen taal lêze, hâld der dan rekken mei dat dizze flater befetsje ki of efterhelle is. Yn gefal fan ûnwissens: besjoch de ingelske ferzje.

en: User Commands
fy: brûkerskommando's

en: System Calls
fy: Systeemoanroppen

en: Perl Modules
fy: Perl-modules

en: Network Functions
fy: Netwurkfunksjes

en: Devices
fy: Apparaten

en: File Formats
fy: triemformaten

en: Games
fy: Spultsjes

en: Miscellaneous
fy: Ferskate

en: System Administration
fy: Systeemadministraasje

en: Local Documentation
fy: Lokale dokumintaasje

en: New
fy: Nij

en: Section %1
fy: Seksje %1

en: Generating Index
fy: Dwaande de Yndeks oan te meitsjen
