kio_bookmarks - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Root
gl: Raíz

en: Places
gl: Lugares

en: Could not find bookmarks config
gl: Non foi posíbel atopar a configuración de marcadores.

en: Could not find bookmarks editor
gl: Non foi posíbel atopar o editor de marcadores.

en: Wrong request: %1
gl: Pedido incorrecto: %1

en: There are no bookmarks to display yet.
gl: Aínda non hai ningún marcador que amosar.

en: kio_bookmarks CSS file not found. Output will look ugly.
    Check your installation.
gl: Non se atopou o ficheiro CSS de kio_bookmarks. A saída terá un aspecto feo.
    Comprobe a instalación.

en: My Bookmarks
gl: Os meus marcadores
