kio_nfs - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Cannot find an NFS version that host '%1' supports
gl: Non é posíbel atopar unha versión de NFS compatíbel coa máquina «%1».

en: The NFS protocol requires a server host name.
gl: O protocolo NFS require un nome de servidor.

en: Failed to initialise protocol
gl: Non foi posíbel preparar o protocolo.

en: RPC error %1, %2
gl: Erro %1 de RPC, %2

en: Filename too long
gl: O nome do ficheiro é longo de máis

en: Disk quota exceeded
gl: Excedeuse a cota do disco

en: NFS error %1, %2
gl: Erro %1 de NFS, %2

en: Unknown target
gl: Destino descoñecido
