kio_sftp - en to gl translation catalogue (37 entries)

en: Incorrect or invalid passphrase
gl: A frase de paso ou é incorrecta ou incorrecta

en: Could not allocate callbacks
gl: Non foi posíbel asignar memoria ás chamadas

en: Could not set log verbosity.
gl: Non foi posíbel definir o nivel de detalle do rexistro.

en: Could not set log userdata.
gl: Non foi posíbel definir o rexistro dos datos do usuario.

en: Could not set log callback.
gl: Non foi posíbel definir a resposta do rexistro.

en: SFTP Login
gl: Acceso por SFTP

en: Use the username input field to answer this question.
gl: Use o campo de entrada do nome de usuaria para responder esta pregunta.

en: Please enter your password.
gl: Insira o seu contrasinal.

en: Site:
gl: Sitio:

[ctx: error message. %1 is a path, %2 is a numeric error code]
en: Could not read link: %1 [%2]
gl: Non foi posíbel ler a ligazón: %1 [%2]

en: Could not create a new SSH session.
gl: Non foi posíbel crear unha sesión de SSH nova.

en: Could not set a timeout.
gl: Non foi posíbel definir o tempo de espera.

en: Could not disable Nagle's Algorithm.
gl: Non foi posíbel desactivar o algoritmo de Nagle.

en: Could not set compression.
gl: Non foi posíbel definir a compresión.

en: Could not set host.
gl: Non foi posíbel definir o servidor.

en: Could not set port.
gl: Non foi posíbel definir o porto.

en: Could not set username.
gl: Non foi posíbel definir o nome de usuaria.

en: Could not parse the config file.
gl: Non foi posíbel procesar o ficheiro de configuración.

en: Opening SFTP connection to host %1:%2
gl: Abrindo unha conexión SFTP co servidor %1:%2.

en: Could not get server public key type name
gl: Non foi posíbel obter o nome do tipo de chave pública do servidor

en: Could not create hash from server public key
gl: Non foi posíbel crear o hash da chave pública do servidor

en: Could not create fingerprint for server public key
gl: Non foi posíbel crear a pegada dixital para a chave pública do servidor

en: An %1 host key for this server was not found, but another type of key exists.
    An attacker might change the default server key to confuse your client into thinking the key does not exist.
    Please contact your system administrator.
    %2
gl: Non se atopou unha chave %1 para este servidor pero existe outro tipo de chave.
    Un atacante podería cambiar a chave predeterminada do servidor para confundir o seu cliente e facerlle pensa que a chave non existe.
    Contacte co administrador do sistema.
    %2

[ctx: @title:window]
en: Host Identity Change
gl: Cambio de identidade de servidor

[ctx: @info]
en: <para>The host key for the server <emphasis>%1</emphasis> has changed.</para><para>This could either mean that DNS spoofing is happening or the IP address for the host and its host key have changed at the same time.</para><para>The %2 key fingerprint sent by the remote host is:<bcode>%3</bcode>Are you sure you want to continue connecting?</para>
gl: <para>Cambiouse a chave do servidor <emphasis>%1</emphasis>.</para><para>Isto pode indicar ou que se está facendo «spoofing» do DNS ou que o enderezo IP do servidor e a súa chave cambiaron á vez.</para> <para>A pegada dixital da chave %2 enviada polo servidor remoto é:<bcode>%3</bcode>Seguro que quere continuar?</para>

[ctx: @title:window]
en: Host Verification Failure
gl: Fallo de verificación do servidor

[ctx: @info]
en: <para>The authenticity of host <emphasis>%1</emphasis> cannot be established.</para><para>The %2 key fingerprint is:<bcode>%3</bcode>Are you sure you want to continue connecting?</para>
gl: <para>Non se pode estabelecer a autenticidade do servidor <emphasis>%1</emphasis>.</para><para>A pegada dixital da chave %2 é:<bcode>%3</bcode>Seguro que quere continuar conectando?</para>

[ctx: @action:button]
en: Connect Anyway
gl: Conectar aínda así

en: Authentication failed.
gl: Fallou a autenticación.

en: Authentication failed. The server didn't send any authentication methods
gl: Fallou a autenticación. O servidor non enviou ningún método de autenticación.

en: Please enter your username and password.
gl: Insira o seu nome de usuaria e o contrasinal.

en: Incorrect username or password
gl: O nome de usuaria ou o contrasinal é incorrecto

en: Unable to request the SFTP subsystem. Make sure SFTP is enabled on the server.
gl: Non é posíbel pedir o subsistema SFTP. Asegúrese de que SFTP está activado no servidor.

en: Could not initialize the SFTP session.
gl: Non foi posíbel inicializar a sesión SFTP.

en: Successfully connected to %1
gl: Conectou con %1

en: Invalid sftp context
gl: Contexto de SFTP incorrecto

en: Could not change permissions for
    %1
gl: Non foi posíbel cambiar os permisos de
    %1
