kio5_bookmarks - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Root
he: שורש

en: Places
he: מקומות

en: Wrong request: %1
he: בקשה לא תקינה: %1

en: There are no bookmarks to display yet.
he: אין עוד סימניות לתצוגה

en: kio_bookmarks CSS file not found. Output will look ugly.
    Check your installation.
he: גיליון הסגנון (CSS) של kio_bookmarks לא נמצא. הפלט לא יראה במיטבו.
    אנא בדוק את ההתקנה שלך.

en: My Bookmarks
he: הסימניות שלי
