kio5_sftp - en to he translation catalogue (22 entries)

en: Incorrect or invalid passphrase
he: שם ססמה שגויה או לא תקינה

en: Could not allocate callbacks
he: אין אפשרות להקצות callbacks

en: Could not set log verbosity.
he: אין אפשרות לקבוע את דרגת הרישום.

en: SFTP Login
he: כניסה למערכת SFTP

en: Use the username input field to answer this question.
he: השתמש בשם השדה המשתמש בכדי לענות על השאלה הזאת.

en: Please enter your password.
he: הזן את הססמה שלך.

en: Site:
he: אתר:

en: Could not create a new SSH session.
he: אין אפשרות לפתוח הפעלה של SSH.

en: Could not set a timeout.
he: אין אפשרות להקצות זמן תפוגה.

en: Could not set compression.
he: אין אפשרות לקבוע את הכיווץ.

en: Could not set host.
he: אין אפשרות לקבוע את המארח.

en: Could not set port.
he: אין אפשרות לקבוע את מספר היציאה.

en: Could not set username.
he: אין אפשרות לקבוע את שם המשתמש.

en: Could not parse the config file.
he: אין אפשרות לפענח את קובץ התצורה

en: Authentication failed.
he: האימות נכשל.

en: Authentication failed. The server didn't send any authentication methods
he: האימות נכשל. השרת לא שלח שום שיטה לאימות

en: Please enter your username and password.
he: הזן את שם המשתמש והססמה שלך.

en: Incorrect username or password
he: שם משתמש או ססמה שגויים

en: Unable to request the SFTP subsystem. Make sure SFTP is enabled on the server.
he: אין אפשרות לבקש את תת מערכת ה־SFTP. אנא וודא ש־SFTP מופעל בשרת.

en: Could not initialize the SFTP session.
he: אין אפשרות להפעיל את הפעלת ה־SFTP.

en: Successfully connected to %1
he: ההתחברות אל %1 הצליחה

en: Could not change permissions for
    %1
he: אין אפשרות לשנות הגדרות עבור
    %1
