kio5_activities - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Activities
he: פעילויות

en: Loading...
he: בטעינה…

en: The Activity Manager is not running
he: מנהל הפעילויות לא רץ

en: Link to the current activity
he: קישור לפעילות הנוכחית

en: Unlink from the current activity
he: ניתוק מהפעילות הנוכחית

en: Link to:
he: קישור אל:

en: Unlink from:
he: ניתוק מ־:

en: Current activity
he: פעילות נוכחית

en: Activity
he: פעילות
