kio-extras - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Unhandled AFC error code '%1'
he: קוד שגיאת AFC לא מטופלת ‚%1’

en: Unhandled housearrest error code '%1'
he: קוד שגיאת housearrest בלתי מטופלת ‚%1’

en: Unhandled instproxy error code '%1'
he: קוד שגיאת instproxy בלתי מטופלת ‚%1’

en: The device is locked. Please enter the passcode on the device and try again.
he: המכשיר הזה נעול. נא להקליד את מילת הצופן במכשיר ולנסות שוב.

en: You have denied this computer access to the device.
he: דחית את גישת המחשב למכשיר הזה.

en: You need to allow this computer to access the device. Please accept the prompt on the device and try again.
he: צריך להרשות למחשב הזה לגשת למכשיר. נא לאשר את הבקשה במכשיר ולנסות שוב.

en: Cannot access the device. Make sure it is unlocked and allows this computer to access it.
he: לא ניתן לגשת למכשיר. נא לוודא שהוא משוחרר ושיש הרשאה למחשב הזה לגשת אליו.

en: Unhandled lockdownd code '%1'
he: קוד lockdownd בלתי מטופל ‚%1’

en: Unhandled sbservices code '%1'
he: קוד dbservices בלתי מטופל ‚%1’

en: Apple Devices
he: מכשירי Apple

[ctx: Link to folder with files stored inside apps]
en: Apps
he: יישומים

en: Cannot read without opening file first
he: לא ניתן לקרוא מבלי לפתוח את הקובץ תחילה

en: Cannot seek without opening file first
he: לא ניתן לגשש מבלי לפתוח את הקובץ תחילה

en: Cannot write without opening file first
he: לא ניתן לכתוב בלי לפתוח את הקובץ תחילה

en: Cannot rename between devices.
he: לא ניתן לשנות שם בין מכשירים.
