kio5_thumbnail - en to he translation catalogue (10 entries)

en: No MIME Type specified.
he: לא צוין סוג MIME.

en: No or invalid size specified.
he: לא צוין גודל או שהוא שגוי.

en: Cannot create thumbnail for directory
he: אי אפשר ליצור תמונות ממוזערות לתיקייה

en: No plugin specified.
he: לא צוין תוסף.

en: Cannot load ThumbCreator %1
he: אי אפשר לטעון את יוצר־התמונות הממוזערות %1

en: Cannot create thumbnail for %1
he: אי אפשר ליצור תמונה ממוזערת עבור %1

en: Failed to create a thumbnail.
he: יצירת תמונה ממוזערת נכשלה.

en: Could not write image.
he: לא ניתן לכתוב תמונה.

en: Failed to attach to shared memory segment %1
he: צירוף למקטע זיכרון משותף %1 נכשל

en: Image is too big for the shared memory segment
he: תמונה גדולה מדי למקטע הזיכרון המשותף
