kio5_nfs - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Cannot find an NFS version that host '%1' supports
he: לא ניתן למצוא גרסת NFS שהמארח ‚%1’ תומך בה

en: The NFS protocol requires a server host name.
he: פרוטוקול NFS דורש שם מארח של שרת.

en: Empty destination
he: יעד ריק

en: RPC error %1, %2
he: שגיאת RPC‏ %1, %2

en: Filename too long
he: שם הקובץ ארוך מדי

en: Disk quota exceeded
he: חרגת ממכסת הכונן

en: NFS error %1, %2
he: שגיאת NFS‏ %1, %2

en: Unknown target
he: יעד לא ידוע
