kio_man - en to hne translation catalogue (16 entries)

en: Note: if you read a man page in your language, be aware it can contain some mistakes or be obsolete. In case of doubt, you should have a look at the English version.
hne: टीप: यदि आप मन मेन पेज मन ल अपन भाखा मं पढ़त होहू तहां ये ध्यान रखव कि ये मां कुछ गलती हो सकथे या फिर ये जुन्ना हो सकथ. संसय के स्थिति मं एखर अंगरेजी संस्करन ल देखव.

en: User Commands
hne: कमइया कमांड

en: System Calls
hne: सिसटम काल्स

en: Subroutines
hne: सबरूटीन्स

en: Perl Modules
hne: पर्ल माड्यूल्स

en: Network Functions
hne: नेटवर्क फंक्सन्स

en: Devices
hne: औजार

en: File Formats
hne: फाइल फार्मेट्स

en: Games
hne: खेल

en: Miscellaneous
hne: विविध

en: System Administration
hne: तंत्र प्रसासन

en: Kernel
hne: कर्नेल

en: Local Documentation
hne: लोकल कागद

en: New
hne: नवा

en: Section %1
hne: खन्ड %1

en: Generating Index
hne: निर्देसिका बनात हे
