kio_thumbnail - en to hne translation catalogue (9 entries)

en: No MIME Type specified.
hne: कोई माइम किसिम निरधारित नइ हे.

en: No or invalid size specified.
hne: आकार अवैध हे या नइ दे गे हे.

en: No plugin specified.
hne: कोई प्लगइन निरधारित नइ हे.

en: Cannot load ThumbCreator %1
hne: थम्बक्रिएटर %1 ल लोड नइ कर सकिस

en: Cannot create thumbnail for %1
hne: %1 बर छोटेफोटू बनाय नइ जा सके

en: Failed to create a thumbnail.
hne: छोटेफोटू बनाए मं फेल

en: Could not write image.
hne: चित्र ल लिख नइ सकिस.

en: Failed to attach to shared memory segment %1
hne: साझा मेमोरी खन्ड %1 मं जुड़े मं फेल

en: Image is too big for the shared memory segment
hne: साझा मेमोरी खन्ड बर ए फोटू बहुत बड़े हे
