kio_bookmarks - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Root
hr: Korijen

en: Places
hr: Mjesta

en: Wrong request: %1
hr: Pogrešan zahtjev: %1

en: There are no bookmarks to display yet.
hr: Još nema knjiških oznaka za prikazati.

en: kio_bookmarks CSS file not found. Output will look ugly.
    Check your installation.
hr: kio_bookmarks CSS datoteka nije pronađena. Izlaz ne izgleda dobro.
    Provjerite vašu instalaciju.

en: My Bookmarks
hr: Moje knjiške oznake
