kio_man 0 - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Note: if you read a man page in your language, be aware it can contain some mistakes or be obsolete. In case of doubt, you should have a look at the English version.
hr: Bilješka: Ako čitate man stranicu u vašem jeziku, pripazite jer može sadržavati neke greške ili je zastarjela. U slučaju dvoumljenja, trebate pogledati u Englesku verziju

en: User Commands
hr: Korisničke naredbe

en: System Calls
hr: Sustavski pozivi

en: Subroutines
hr: Podrutine

en: Perl Modules
hr: Perl moduli

en: Network Functions
hr: Mrežne funkcije

en: Devices
hr: Uređaji

en: File Formats
hr: Formati datoteka

en: Games
hr: Igre

en: Miscellaneous
hr: Preostalo

en: System Administration
hr: Administriranje sustava

en: Kernel
hr: Jezgra

en: Local Documentation
hr: Lokalna dokumentacija

en: New
hr: Novi

en: Section %1
hr: Poglavlje %1

en: Generating Index
hr: Pravim kazalo
