desktop_kdebase - en to hsb translation catalogue (8 entries)

en: Root
hsb: Korjenjowy zapisk

en: Places
hsb: Městna

en: Could not find bookmarks config
hsb: Njemóžach konfiguraciju zapołožkow namakać

en: Could not find bookmarks editor
hsb: Njemóžach wobdźěłar zapołožkow namakać

en: Wrong request: %1
hsb: Wopačne žadanje: %1

en: There are no bookmarks to display yet.
hsb: Njejsu hišće žane zapołožki, kiž móhli so pokazać.

en: kio_bookmarks CSS file not found. Output will look ugly.
    Check your installation.
hsb: kio_bookmarks CSS-dataja njehodźi so namakać. Rjenje njebudźe wupadać.
    Přepruwujće instalaciju.

en: My Bookmarks
hsb: Moje zapołožki
