KDE 4.2 - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Places
hu: Helyek

en: Could not find bookmarks config
hu: Nem található könyvjelző beállítás

en: Could not find bookmarks editor
hu: Nem található könyvjelzőszerkesztő

en: Wrong request: %1
hu: Hibás kérés: %1

en: There are no bookmarks to display yet.
hu: Nincs megjeleníthető könyvjelző.

en: kio_bookmarks CSS file not found. Output will look ugly.
    Check your installation.
hu: A kio_bookmarks CSS-fájl nem található, ezért a kimenet nem lesz szép.
    Ellenőrizze, jó-e a telepítés.

en: My Bookmarks
hu: Saját könyvjelzők
