KDE 4.2 - en to hu translation catalogue (29 entries)

[ctx: @info]
en: No man page matching <resource>%1</resource> could be found.<nl/><nl/>Check that you have not mistyped the name of the page, and note that man page names are case sensitive.<nl/><nl/>If the name is correct, then you may need to extend the search path for man pages, either using the <envar>MANPATH</envar> environment variable or a configuration file in the <filename>/etc</filename> directory.
hu: Nem található man oldal ehhez: <resource>%1</resource>.<nl/><nl/>Ellenőrizze, hogy nem írta-e el az oldal nevét, és ügyeljen a kis- és nagybetűkre.<nl/><nl/>Ha a név helyes, vagy ki kell bővítenie a keresési útvonalat, vagy használnia a <envar>MANPATH</envar> környezeti változót, vagy egy konfigurációs fájlt az <filename>/etc/</filename> könyvtárban.

[ctx: @info]
en: The specified man page references another page <filename>%1</filename>,<nl/>but the referenced page <filename>%2</filename> could not be found.
hu: A megadott man oldal egy másik oldalra (<filename>%1</filename>) hivatkozik,<nl/>de a hivatkozott oldal (<filename>%2</filename>) nem található.

[ctx: @info]
en: The man page <filename>%1</filename> could not be read.
hu: A(z) <filename>%1</filename> man oldal nem olvasható.

[ctx: @info]
en: The man page <filename>%1</filename> could not be converted.
hu: A(z) <filename>%1</filename> man oldal nem konvertálható.

en: Manual Page Viewer Error
hu: Man oldal megjelenítési hiba

en: There is more than one matching man page:
hu: Több oldal is eleget tesz a feltételnek:

en: Multiple Manual Pages
hu: Több man oldal

en: Note: if you read a man page in your language, be aware it can contain some mistakes or be obsolete. In case of doubt, you should have a look at the English version.
hu: Megjegyzés: ha egy man oldal fordítását olvassa, előfordulhat, hogy az hibákat tartalmaz vagy már elavult. Ilyen esetben inkább az angol nyelvű verziót használja.

en: Header Files
hu: Fejlécfájlok

en: Header Files (POSIX)
hu: Fejlécfájlok (POSIX)

en: User Commands
hu: Felhasználói parancsok

en: User Commands (POSIX)
hu: Felhasználói parancsok (POSIX)

en: System Calls
hu: Rendszerhívások

en: Subroutines
hu: Eljárások

en: Perl Modules
hu: Perl modulok

en: Network Functions
hu: Hálózati függvények

en: Devices
hu: Eszközök

en: File Formats
hu: Fájlformátumok

en: Games
hu: Játékok

en: Miscellaneous
hu: Egyéb

en: System Administration
hu: Rendszeradminisztráció

en: Local Documentation
hu: Helyi dokumentáció

en: New
hu: Új

en: Main Manual Page Index
hu: Fő man oldal tartalomjegyzéke

en: Section %1
hu: %1. szakasz

en: Index for section %1: %2
hu: A(z) %1. szakasz tartalomjegyzéke: %2

en: Manual Page Index
hu: Man oldal tartalomjegyzéke

en: Generating Index
hu: Tartalomjegyzék létrehozása

[ctx: @info]
en: Could not find the <command>%1</command> program on your system. Please install it if necessary, and ensure that it can be found using the environment variable <envar>PATH</envar>.
hu: A(z) <command>%1</command> program nem található. Telepítse, ha szükséges, és bizonyosodjon meg arról, hogy a <envar>PATH</envar> környezeti változóban megtalálható.
