KDE 4.0 - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Cannot find an NFS version that host '%1' supports
hu: Nem található a(z) „%1” gép által támogatott NFS verzió

en: The NFS protocol requires a server host name.
hu: Az NFS protokoll a kiszolgáló gépnevét igényli.

en: Failed to initialise protocol
hu: Nem sikerült inicializálni a protokollt.

en: RPC error %1, %2
hu: RPC hiba: %1, %2

en: Filename too long
hu: A fájlnév túl hosszú

en: Disk quota exceeded
hu: Lemezkvóta túllépve

en: NFS error %1, %2
hu: NFS hiba: %1, %2

en: Unknown target
hu: Ismeretlen cél
