kio-extras - en to ia translation catalogue (14 entries)

en: Unhandled AFC error code '%1'
ia: Codice de error non maneate: '%1'

en: Unhandled housearrest error code '%1'
ia: Codice de error housearrest non maneate: '%1'

en: Unhandled instproxy error code '%1'
ia: Codice de error instproxy non maneate: '%1'

en: The device is locked. Please enter the passcode on the device and try again.
ia: Le dispositivo es blocate. Pro favor inserta le passcode (codice de contrasigno) sur le dispositivo e essaya novemente.

en: You have denied this computer access to the device.
ia: Tu ha negate accesso de iste computator a iste dispositivo.

en: You need to allow this computer to access the device. Please accept the prompt on the device and try again.
ia: Tu necessita permitter le accesso de iste computator al dispositivo. Pro favor accepta le demnda (prompt) sur le dispositivo e essya novemente.

en: Cannot access the device. Make sure it is unlocked and allows this computer to access it.
ia: Non pote acceder  al dispositivo. Assecura te que illo es blocate e permitte que iste computator accede a illo.

en: Unhandled lockdownd code '%1'
ia: Codice de error lockdownd on maneate: '%1'

en: Unhandled sbservices code '%1'
ia: Codice de error sbservices non maneate: '%1'

en: Apple Devices
ia: Dispositivos de Apple

en: Cannot read without opening file first
ia: Non poteva leger sin aperir file in le initio.

en: Cannot seek without opening file first
ia: Non poteva cercar sin aperir file in le initio.

en: Cannot write without opening file first
ia: Non poteva scriber sin aperir file in le initio.

en: Cannot rename between devices.
ia: Non pote renominar inter dispositivos.
