kio_nfs - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Cannot find an NFS version that host '%1' supports
id: Tidak menemukan versi NFS yang mendukung host '%1'

en: The NFS protocol requires a server host name.
id: Protokol NFS memerlukan sebuah nama host server.

en: RPC error %1, %2
id: Galat RPC %1, %2

en: Filename too long
id: Nama file terlalu panjang

en: Disk quota exceeded
id: Kuota cakram terlampaui

en: NFS error %1, %2
id: Galat NFS %1, %2

en: Unknown target
id: Sasaran tak diketahui
