kio_fish - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Connecting...
is: Tengist...

en: Initiating protocol...
is: Keyri samskiptareglu...

en: Local Login
is: Staðbundin innskráning

en: SSH Authentication
is: SSH auðkenning

[ctx: @action:button]
en: Yes
is: Já

[ctx: @action:button]
en: No
is: Nei

en: Disconnected.
is: Aftengdur.
