kio_bookmarks - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Root
ja: ルート

en: Places
ja: 場所

en: Wrong request: %1
ja: 不正な要求: %1

en: There are no bookmarks to display yet.
ja: 表示するブックマークがまだありません。

en: kio_bookmarks CSS file not found. Output will look ugly.
    Check your installation.
ja: kio_bookmarks CSS ファイルが見つからないため、見栄えが悪くなります。
    インストールを確認してください。

en: My Bookmarks
ja: マイブックマーク
