kcm_activities - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Activities
ja: アクティビティ

en: Loading...
ja: 読み込み中...

en: The Activity Manager is not running
ja: Activity Manager が実行されていません

en: Link to the current activity
ja: 現在のアクティビティにリンク

en: Unlink from the current activity
ja: 現在のアクティビティからリンク解除

en: Link to:
ja: リンク先:

en: Unlink from:
ja: リンク解除:

en: Current activity
ja: 現在のアクティビティ

en: Activity
ja: アクティビティ
