kio-extras - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Unhandled AFC error code '%1'
ka: დაუმუშავებელი AFC შეცდომის კოდი '%1'

en: Unhandled housearrest error code '%1'
ka: დაუმუშავებელი housearrest შეცდომის კოდი '%1'

en: Unhandled instproxy error code '%1'
ka: დაუმუშავებელი instproxy შეცდომის კოდი '%1'

en: The device is locked. Please enter the passcode on the device and try again.
ka: მოწყობილობა დაბლოკილია. შეიყვანეთ საიდუმლო კოდი მოწყობილობაზე და თავიდან სცადეთ.

en: You have denied this computer access to the device.
ka: კომპიუტერით მოწყობილობასთან წვდომა აკრძალულია.

en: You need to allow this computer to access the device. Please accept the prompt on the device and try again.
ka: საჭიროა, რომ ეს კომპიუტერი დაუშვათ მოწყობილობასთან. შეხედეთ ეკრანს, დაეთანხმეთ ფანჯარას და თავიდან სცადეთ.

en: Cannot access the device. Make sure it is unlocked and allows this computer to access it.
ka: მოწყობილობასთან წვდომა აკრძალულია. დარწმუნდით, რომ ის განბლოკილია და უფლებას აძლევს კომპიუტერს, წვდომა იქონიონ.

en: Unhandled lockdownd code '%1'
ka: დაუმუშავებელი lockdownd კოდი '%1'

en: Unhandled sbservices code '%1'
ka: დაუმუშავებელი sbservices შეცდომის კოდი '%1'

en: Apple Devices
ka: Apple -ის მოწყობილობები

[ctx: Link to folder with files stored inside apps]
en: Apps
ka: აპები

[ctx: Placeholder is device name]
en: %1 (Apps)
ka: %1 (აპები)

en: Cannot read without opening file first
ka: ფაილის გახსნამდე მისი წაკითხვა შეუძლებელია

en: Cannot seek without opening file first
ka: ფაილის გახსნამდე მისი გადახვევა შეუძლებელია

en: Cannot write without opening file first
ka: ფაილის გახსნამდე მასში ჩაწერა შეუძლებელია

en: Cannot rename between devices.
ka: მოწყობილობებს შორის სახელის გადარქმევა შეუძლებელია.
