kio-extras - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Places
ka: მდებარეობები

en: Could not find bookmarks config
ka: სანიშნების კონფიგურაცია არ არსებობს

en: Could not find bookmarks editor
ka: სანიშნების რედაქტორი არ არსებობს

en: Wrong request: %1
ka: მოთხოვნის შეცდომა: %1

en: There are no bookmarks to display yet.
ka: სანიშნები ჯერ არ დაგიმატებიათ.

en: kio_bookmarks CSS file not found. Output will look ugly.
    Check your installation.
ka: kio_bookmarks-ის CSS ფაილი ვერ ვიპოვე. გამოტანილი ინფორმაცია უსიამოვნოდ იქნება წარმოდგენილი.
    შეამოწმეთ დაყენებული ფაილები.

en: My Bookmarks
ka: ჩემი სანიშნები
