kio-extras - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Cannot find an NFS version that host '%1' supports
ka: ჰოსტზე %1 შეუძლებელია NFS-ის ვერსიის აღმოჩენა, რომელსაც აქვს მხარდაჭერა

en: The NFS protocol requires a server host name.
ka: NFS პროტოკოლისთვის სერვერის ჰოსტის სახელი აუცილებელია.

en: Failed to initialise protocol
ka: პროტოკოლის ინიციალიზაციის შეცდომა

en: RPC error %1, %2
ka: RPC-ის შეცდომა %1, %2

en: Filename too long
ka: ფაილის სახელი ძალიან გრძელია

en: Disk quota exceeded
ka: დისკის კვოტა გადაცილებულია

en: NFS error %1, %2
ka: NFS-ის შეცდომა %1, %2

en: Unknown target
ka: უცნობი სამიზნე
