kio_bookmarks - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Places
km: កន្លែង

en: Wrong request: %1
km: សំណើរ​មិន​ត្រឹមត្រូវ ៖ %1

en: There are no bookmarks to display yet.
km: មិនមាន​ចំណាំ​ត្រូវ​បង្ហាញ​នៅ​ឡើយ​ទេ ។

en: kio_bookmarks CSS file not found. Output will look ugly.
    Check your installation.
km: រក​មិនឃើញ​ឯកសារ kio_bookmarks CSS ។ លទ្ធផល​នឹង​មិន​ល្អ​ទេ ។
    ពិនិត្យ​មើល​ការ​ដំឡើង​របស់​អ្នក ។

en: My Bookmarks
km: ចំណាំ​របស់​ខ្ញុំ
