kio_sftp - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Could not allocate callbacks
km: មិនអាច​បម្រុង​ការហៅ​ត្រឡប់​បាន​ទេ

en: Could not set log verbosity.
km: មិនអាច​ចុះ​កំណត់​ហេតុរៀបរាប់​បានទេ ។​

en: SFTP Login
km: ការ​ចូល SFTP

en: Use the username input field to answer this question.
km: ប្រើ​វាល​បញ្ចូល​ឈ្មោះអ្នកប្រើ ដើម្បី​ឆ្លើយ​សំណួរ​នេះ ។

en: Please enter your password.
km: សូម​បញ្ចូល​​ពាក្យ​សម្ងាត់​របស់​អ្នក ។

en: Site:
km: តំបន់​បណ្ដាញ ៖​

en: Could not create a new SSH session.
km: មិនអាច​បង្កើត​សម័យ SSH ថ្មី​បានទេ ។

en: Could not set a timeout.
km: មិនអាច​កំណត់​រយៈពេល​អស់​ពេល​បានទេ ។

en: Could not set compression.
km: មិនអាច​កំណត់​ការ​បង្ហាប់បានទេ ។

en: Could not set host.
km: មិនអាច​កំណត់ម៉ាស៊ីន​បាន​ទេ ។

en: Could not set port.
km: មិនអាច​កំណត់​ច្រក​បានទេ ។

en: Could not set username.
km: មិនអាច​កំណត់​ឈ្មោះ​អ្នកប្រើបានទេ ។

en: Could not parse the config file.
km: មិន​អាច​ញែក​ឯកសារ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​បានទេ ។

en: Authentication failed.
km: ការ​ផ្ទៀងផ្ទាត់​ភាព​ត្រឹមត្រូវ​បាន​បរាជ័យ ។

en: Please enter your username and password.
km: សូម​បញ្ចូល​ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ និង​ពាក្យ​សម្ងាត់​របស់​អ្នក ។

en: Incorrect username or password
km: ឈ្មោះ​អ្នក​ប្រើ ឬ​ពាក្យ​សម្ងាត់​មិន​ត្រឹម​ត្រូវ

en: Unable to request the SFTP subsystem. Make sure SFTP is enabled on the server.
km: មិនអាច​ស្នើ​ប្រព័ន្ធ​រង​របស់ SFTP បាន​ទេ ។ សូម​ប្រាកដថា SFTP ត្រូវ​បានបើក​នៅ​លើ​ម៉ាស៊ីន​បម្រើ ។

en: Could not initialize the SFTP session.
km: មិន​អាច​ចាប់ផ្ដើម​សម័យ SFTP បាន​ទេ ។

en: Successfully connected to %1
km: បាន​ត​ភ្ជាប់​ទៅ %1 ដោយ​ជោគជ័យ

en: Could not change permissions for
    %1
km: មិន​អាច​ផ្លាស់ប្ដូរ​សិទ្ធិ​សម្រាប់
    %1 បាន​ទេ
