kio_thumbnail - en to km translation catalogue (10 entries)

en: No MIME Type specified.
km: គ្មាន MIME Type ត្រូវ​បាន​បញ្ជាក់​លម្អិត ។

en: No or invalid size specified.
km: ទំហំ​មិន​ត្រឹមត្រូវ ឬ គ្មាន​ទំហំ​ត្រូវ​បាន​បញ្ជាក់​លម្អិត ។

en: Cannot create thumbnail for directory
km: មិន​អាច​បង្កើត​រូបភាព​តូចៗ​​សម្រាប់​ថត​បានទេ

en: No plugin specified.
km: មិន​បាន​បញ្ជាក់​កម្មវិធី​ជំនួយ ។

en: Cannot load ThumbCreator %1
km: មិន​អាច​ផ្ទុក ThumbCreator %1

en: Cannot create thumbnail for %1
km: មិន​អាច​បង្កើត​រូបភាព​តូច​សម្រាប់ %1

en: Failed to create a thumbnail.
km: បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​បង្កើត​រូបភាព​តូច ។

en: Could not write image.
km: មិន​អាច​សរសេរ​រូបភាព ។

en: Failed to attach to shared memory segment %1
km: បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​ភ្ជាប់​ទៅ​ចម្រៀក​សតិ %1 ដែល​បាន​ចែក​រំលែក

en: Image is too big for the shared memory segment
km: រូបភាព​មាន​ទំហំ​ធំ​ពេក សម្រាប់​ចែក​រំលែក​ចម្រៀក​សតិ ។
