kio_thumbnail - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: No MIME Type specified.
ku: Tu cure yê MIME nehatiye dîyar kirin.

en: No or invalid size specified.
ku: Mezinahî tune ye an jî ne derbasdar e.

en: No plugin specified.
ku: Tu pêvek nehatiye dîyar kirin.

en: Cannot load ThumbCreator %1
ku: Nikare ThumbCreator %1 bar bike

en: Cannot create thumbnail for %1
ku: Nikare ji bo %1 wêne-minyatur çêbike.

en: Failed to create a thumbnail.
ku: Çêkirina wêne-minyaturê bi ser neket.

en: Could not write image.
ku: Nivîsandina wêneyî biserneket.

en: Failed to attach to shared memory segment %1
ku: Gihîştina beşa bîra dabeşkirî %1 bi ser neket.

en: Image is too big for the shared memory segment
ku: Wêne gelek mezin e ji bo beşa bîra dabeşkirî.
