kio_man - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Note: if you read a man page in your language, be aware it can contain some mistakes or be obsolete. In case of doubt, you should have a look at the English version.
ku: Not: Heke tu rûpela rêber bi zimanê xwe dixwînî, baş ewle be ku di nav de hinek şaşî an jî çewtî hebin. Ji bo ewlekariyê, tu divê bi Îngilîzî jî binihêrî.

en: User Commands
ku: Fermanên Bikarhêner

en: System Calls
ku: Bangên Pergalê

en: Subroutines
ku: Bin sepan

en: Perl Modules
ku: Modûlên Perl

en: Network Functions
ku: Kêrhatî yên Torê

en: Devices
ku: Cîhaz

en: File Formats
ku: Teşe yên Pelê

en: Games
ku: Lîstik

en: Miscellaneous
ku: Cur bi cur

en: System Administration
ku: Rêveberê Pergalê

en: Local Documentation
ku: Belgename yê Herêmî

en: New
ku: Nû

en: Section %1
ku: Beş %1

en: Generating Index
ku: Avakirina Naverokê
