kio_bookmarks - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Root
lt: Šakninis aplankas

en: Places
lt: Vietos

en: Could not find bookmarks config
lt: Nepavyko rasti žymelių konfigūracijos

en: Could not find bookmarks editor
lt: Nepavyko rasti žymelių redaktoriaus

en: Wrong request: %1
lt: Bloga užklausa: %1

en: There are no bookmarks to display yet.
lt: Dar nėra žymelių, kurias būtų galima rodyti.

en: kio_bookmarks CSS file not found. Output will look ugly.
    Check your installation.
lt: Nerastas kio_bookmarks CSS failas. Išvestis atrodys bjauriai.
    Patikrinkite savo diegimą.

en: My Bookmarks
lt: Mano žymelės
