kio_nfs - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Cannot find an NFS version that host '%1' supports
lt: Nepavyksta rasti NFS versijos, kurią palaikytų mazgas „%1“

en: The NFS protocol requires a server host name.
lt: NFS protokolas reikalauja serverio mazgo pavadinimo.

en: Empty destination
lt: Tuščia paskirtis

en: RPC error %1, %2
lt: RPC klaida %1, %2

en: Filename too long
lt: Failo pavadinimas yra per ilgas

en: Disk quota exceeded
lt: Viršyta leidžiamo duomenų kiekio riba

en: NFS error %1, %2
lt: NFS klaida %1, %2

en: Unknown target
lt: Nežinoma paskirtis
