kio_bookmarks - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Root
lv: Sakne

en: Places
lv: Vietas

en: Wrong request: %1
lv: Nepareizs pieprasījums: %1

en: There are no bookmarks to display yet.
lv: Vēl nav nevienas grāmatzīmes, ko rādīt.

en: kio_bookmarks CSS file not found. Output will look ugly.
    Check your installation.
lv: Neizdevās atrast kio_bookmarks CSS failu. Izvads izskatīsies neglīts.
    Pārbaudiet savu instalāciju.

en: My Bookmarks
lv: Manas grāmatzīmes
