kio_thumbnail - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: No MIME Type specified.
lv: Nav atrasts MIME tips

en: No or invalid size specified.
lv: Izmērs nav noteikts vai tas ir nekorekts.

en: Cannot create thumbnail for directory
lv: Nevar izveidot sīktēlu mapei

en: No plugin specified.
lv: Nav norādīts spraudnis

en: Cannot load ThumbCreator %1
lv: Nevar ielādēt ThumbCreator %1

en: Cannot create thumbnail for %1
lv: Nevar izveidot sīktēlu %1

en: Failed to create a thumbnail.
lv: Sīktēla izveide nav izdevusies.

en: Could not write image.
lv: Nevar ierakstīt attēlu.

en: Failed to attach to shared memory segment %1
lv: Neizdevās pievienoties koplietošanas atmiņas apgabalam %1

en: Image is too big for the shared memory segment
lv: Attēls ir pālāk liels izdalītajam atmiņas segmentam
