kio_sftp - en to lv translation catalogue (37 entries)

en: Incorrect or invalid passphrase
lv: Nepareiza vai nederīga parole

en: Could not allocate callbacks
lv: Nebija iespējams piešķirt atpakaļizsaukumus

en: Could not set log verbosity.
lv: Neizdevās iestatīt žurnalēšanas paskaidrojumu līmeni.

en: Could not set log userdata.
lv: Neizdevās iestatīt žurnalēšanas lietotāja datus.

en: Could not set log callback.
lv: Neizdevās iestatīt žurnāla atpakaļizsaukumu.

en: SFTP Login
lv: SFTP ierakstīšanās

en: Use the username input field to answer this question.
lv: Lietojiet lietotājvārda ievades lauku, lai atbildētu uz šo jautājumu.

en: Please enter your password.
lv: Ierakstiet savu paroli

en: Site:
lv: Vietne:

[ctx: error message. %1 is a path, %2 is a numeric error code]
en: Could not read link: %1 [%2]
lv: Neizdevās nolasīt saiti: %1 [%2]

en: Could not create a new SSH session.
lv: Neizdevās sākt jaunu SSH sesiju.

en: Could not set a timeout.
lv: Neizdevās iestatīt noildzi.

en: Could not disable Nagle's Algorithm.
lv: Neizdevās izslēgt Neigla algoritmu

en: Could not set compression.
lv: Neizdevās iestatīt kompresiju.

en: Could not set host.
lv: Neizdevās iestatīt resursdatora nosaukumu.

en: Could not set port.
lv: Neizdevās iestatīt portu.

en: Could not set username.
lv: Neizdevās iestatīt lietotājvārdu.

en: Could not parse the config file.
lv: Neizdevās parsēt konfigurācijas datni.

en: Opening SFTP connection to host %1:%2
lv: Atver SFTP savienojumu ar resursdatoru %1:%2

en: Could not get server public key type name
lv: Neizdevās iegūt servera publiskās atslēgas tipa nosaukumu

en: Could not create hash from server public key
lv: Neizdevās izveidot jaucējkodu no servera publiskās atslēgas

en: Could not create fingerprint for server public key
lv: Neizdevās izveidot pirkstu nospiedumu servera publiskajai atslēgai

en: An %1 host key for this server was not found, but another type of key exists.
    An attacker might change the default server key to confuse your client into thinking the key does not exist.
    Please contact your system administrator.
    %2
lv: Nav atrasta „%1“ resursdatora atslēga šim serverim, bet ir konstatēts, ka tam pastāv cits atslēgu tips.
    Uzbrucējs var mainīt noklusējuma servera atslēgu, lai jūsu programmai liktu domāt, ka atslēga nepastāv.
    Sazinieties ar savu sistēmas administratoru.
    %2

[ctx: @title:window]
en: Host Identity Change
lv: Resursdatora identitātes maiņa

[ctx: @info]
en: <para>The host key for the server <emphasis>%1</emphasis> has changed.</para><para>This could either mean that DNS spoofing is happening or the IP address for the host and its host key have changed at the same time.</para><para>The %2 key fingerprint sent by the remote host is:<bcode>%3</bcode>Are you sure you want to continue connecting?</para>
lv: <para>Servera „<emphasis>%1</emphasis>“ resursdatora atslēga ir mainīta.</para><para>Tas var nozīmēt, ka notiek DNS viltošana vai arī resursdatora IP adrese un atslēga ir nomainītas abas reizē.</para><para>„%2“ atslēgas pirkstu nospiedums ir:<bcode>%3</bcode>Vai tiešām vēlaties turpināt savienošanos?</para>

[ctx: @title:window]
en: Host Verification Failure
lv: Resursdatora verificēšanas kļūda

[ctx: @info]
en: <para>The authenticity of host <emphasis>%1</emphasis> cannot be established.</para><para>The %2 key fingerprint is:<bcode>%3</bcode>Are you sure you want to continue connecting?</para>
lv: <para>Resursdatora „<emphasis>%1</emphasis>“ autentiskums nav zināms.</para><para>„%2“ atslēgas pirkstu nospiedums ir: <bcode>%3</bcode>Vai vēlaties turpināt savienošanos?</para>

[ctx: @action:button]
en: Connect Anyway
lv: Tik un tā savienoties

en: Authentication failed.
lv: Autentificēšanās neizdevās.

en: Authentication failed. The server didn't send any authentication methods
lv: Autentificēšanās neizdevās. Serveris nenosūtīja nekādas autentifikācijas metodes.

en: Please enter your username and password.
lv: Ierakstiet savu lietotājvārdu un paroli.

en: Incorrect username or password
lv: Nepareizs lietotājvārds vai parole

en: Unable to request the SFTP subsystem. Make sure SFTP is enabled on the server.
lv: Neizdevās sazināties ar SFTP apakšsistēmu. Pārliecinieties, ka servera pusē ir ieslēgts SFTP.

en: Could not initialize the SFTP session.
lv: Neizdevās inicializēt SFTP sesiju.

en: Successfully connected to %1
lv: Veiksmīgi pieslēdzās pie „%1“

en: Invalid sftp context
lv: Nederīgs SFTP konteksts

en: Could not change permissions for
    %1
lv: Neizdevās mainīt atļaujas priekš
    %1
