kio_nfs - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Cannot find an NFS version that host '%1' supports
lv: Nevar atrast tādu NFS versiju, ko atbalsta resursdators „%1“

en: The NFS protocol requires a server host name.
lv: NFS protokols pieprasa servera resursdatora nosaukumu.

en: Empty destination
lv: Tukšs galamērķis

en: RPC error %1, %2
lv: RPC kļūda %1, %2

en: Filename too long
lv: Datnes nosaukums ir par garu

en: Disk quota exceeded
lv: Pārsniegta diska kvota

en: NFS error %1, %2
lv: NFS kļūda %1, %2

en: Unknown target
lv: Nezināms mērķis
