kio-extras - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Unhandled AFC error code '%1'
lv: Neapstrādāta AFC kļūda ar kodu „%1“

en: Unhandled housearrest error code '%1'
lv: Nepastrādāta „housearrest“ kļūda, kods „%1“

en: Unhandled instproxy error code '%1'
lv: Nepastrādāta „instproxy“ kļūda, kods „%1“

en: The device is locked. Please enter the passcode on the device and try again.
lv: Ierīce ir bloķēta. Ierakstiet ierīces paroli un mēģiniet vēlreiz.

en: You have denied this computer access to the device.
lv: Jūs liedzāt šim datoram piekļūt ierīcei.

en: You need to allow this computer to access the device. Please accept the prompt on the device and try again.
lv: Jums ir jāļauj šim datoram piekļūt ierīcei. Pieņemiet uzvedni ierīcē un mēģiniet vēlreiz.

en: Cannot access the device. Make sure it is unlocked and allows this computer to access it.
lv: Neizdodas piekļūt ierīcei. Pārliecinieties, ka tā ir atbloķēta un ļaujiet šim datoram tai piekļūt.

en: Unhandled lockdownd code '%1'
lv: Nepastrādāta „lockdownd“ kļūda, kods „%1“

en: Unhandled sbservices code '%1'
lv: Neapstrādāta „sbservices“ kļūda, kods „%1“

en: Apple Devices
lv: „Apple“ ierīces

[ctx: Link to folder with files stored inside apps]
en: Apps
lv: Programmas

en: Cannot read without opening file first
lv: Nevar nolasīt, datni vispirms neatverot

en: Cannot seek without opening file first
lv: Nevar meklēt celiņā, datni vispirms neatverot

en: Cannot write without opening file first
lv: Nevar rakstīt, datni vispirms neatverot

en: Cannot rename between devices.
lv: Nevar pārdēvēt starp ierīcēm.
