kio_fish - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Connecting...
lv: Pieslēdzas...

en: Initiating protocol...
lv: Inicializē protokolu...

en: Local Login
lv: Lokālā ierakstīšanās

en: SSH Authentication
lv: SSH autentifikācija

[ctx: @action:button]
en: Yes
lv: Jā

[ctx: @action:button]
en: No
lv: Nē

en: Disconnected.
lv: Atvienots.
