kio-extras - en to lv translation catalogue (6 entries)

[ctx: @action:inmenu]
en: Forget File | Forget Files
lv[0]: Aizmirst datni
lv[1]: Aizmirst datnes
lv[2]: Aizmirst datnes

[ctx: @action:inmenu]
en: Forget Location | Forget Locations
lv[0]: Aizmirst vietu
lv[1]: Aizmirst vietas
lv[2]: Aizmirst vietas

[ctx: @info:whatsthis]
en: Remove the selected file(s) or location(s) from the recently used list in Dolphin and in Plasma's menus. This does not remove or move the resource(s).
lv: Noņemt atlasīto datni(-es) vai vietu(-as) no „Dolphin“ programmas un “Plasma“ izvēļņu nesen izmantoto vienumu saraksta. Šī darbība nenoņem un nepārvieto pašu vienumu(-us).

en: Recent Documents
lv: Nesenie dokumenti

en: Recent Files
lv: Nesenās datnes

en: Recent Locations
lv: Nesenās vietas
