kio_sftp - en to mai translation catalogue (6 entries)

en: SFTP Login
mai: एसएफटीपी लागइन

en: Authentication failed.
mai: सत्यापन असफल

en: Please enter your username and password.
mai: कृपया अपन प्रयोक्ता-नाम तथा कूटशब्द भरू.

en: Incorrect username or password
mai: गलत प्रयोक्ता-नाम अथवा कूटशब्द

en: Successfully connected to %1
mai: %1 सँ सफलता पूर्वक जुड़ल

en: Could not change permissions for
    %1
mai:  %1 क' लेल 
    अनुमतिसभ बदएल नहि सकल.
