kio_bookmarks - en to ms translation catalogue (5 entries)

en: Places
ms: Tempat

en: Wrong request: %1
ms: Permintaan salah: %1

en: There are no bookmarks to display yet.
ms: Tiada tanda laman untuk dipaparkan lagi.

en: kio_bookmarks CSS file not found. Output will look ugly.
    Check your installation.
ms: Fail CSS kio_bookmarks tidak dijumpai. Keluaran akan kelihatan buruk.
    Periksa pemasangan anda.

en: My Bookmarks
ms: Tandalaman Saya
