kio_man - en to ms translation catalogue (15 entries)

en: Note: if you read a man page in your language, be aware it can contain some mistakes or be obsolete. In case of doubt, you should have a look at the English version.
ms: Nota: jika anda membaca halaman man dalam bahasa anda, ambil perhatian ia mungkin mengandungi beberapa kesalahan atau telah lapuk. Jika mempunyai persoalan, anda perlu melihat dalam versi Bahasa Inggeris.

en: User Commands
ms: Arahan Pengguna

en: System Calls
ms: Panggilan Sistem

en: Subroutines
ms: Subrutin

en: Perl Modules
ms: Modul Perl

en: Network Functions
ms: Fungsi Rangkaian

en: Devices
ms: Peranti

en: File Formats
ms: Format Fail

en: Games
ms: Permainan

en: Miscellaneous
ms: Pelbagai

en: System Administration
ms: Pentadbiran Sistem

en: Local Documentation
ms: Dokumentasi Setempat

en: New
ms: Baru

en: Section %1
ms: Seksyen %1

en: Generating Index
ms: Mejana Indeks
