kio_fish - en to nb translation catalogue (5 entries)

en: Connecting...
nb: Kobler til …

en: Initiating protocol...
nb: Klargjør protokoll …

en: Local Login
nb: Lokal innlogging

en: SSH Authentication
nb: SSH-autentisering

en: Disconnected.
nb: Frakoblet.
