kio_thumbnail - en to nb translation catalogue (10 entries)

en: No MIME Type specified.
nb: Ingen MIME-type er angitt.

en: No or invalid size specified.
nb: Ingen, eller feil, størrelse er angitt.

en: Cannot create thumbnail for directory
nb: Kan ikke lage miniatyrbilder for mappa

en: No plugin specified.
nb: Intet programtillegg er angitt.

en: Cannot load ThumbCreator %1
nb: Kan ikke laste ThumbCreator %1

en: Cannot create thumbnail for %1
nb: Kan ikke lage miniatyrbilder for %1

en: Failed to create a thumbnail.
nb: Klarte ikke å lage et miniatyrbilde.

en: Could not write image.
nb: Klarte ikke å lagre bildet.

en: Failed to attach to shared memory segment %1
nb: Klarte ikke å koble til minnedelen %1

en: Image is too big for the shared memory segment
nb: Bildet er for stort for den delte minnedelen
