kio_bookmarks - en to nds translation catalogue (6 entries)

en: Root
nds: Wörtel

en: Places
nds: Steden

en: Wrong request: %1
nds: Leeg Anfraag: %1

en: There are no bookmarks to display yet.
nds: Dat gifft noch keen Leestekens, de sik wiesen laat.

en: kio_bookmarks CSS file not found. Output will look ugly.
    Check your installation.
nds: De CSS-Datei för "kio_bookmarks" lett sik nich finnen.
    De Utgaav schall so wull leeg utsehn. Prööv bitte Dien Installatschoon.

en: My Bookmarks
nds: De Leestekens
