kio_fish - en to nds translation catalogue (5 entries)

en: Connecting...
nds: An't Tokoppeln...

en: Initiating protocol...
nds: Protokoll warrt torechtmaakt...

en: Local Login
nds: Lokaal Anmellen

en: SSH Authentication
nds: SSH-Identiteetprööv

en: Disconnected.
nds: Afkoppelt.
