kio_thumbnail - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: No MIME Type specified.
ne: माइम प्रकार निर्दिष्ट गरिएको छैन ।

en: No or invalid size specified.
ne: अवैध साइज निर्दिष्ट गरिएको छैन ।

en: No plugin specified.
ne: प्लगइन निर्दिष्ट गरिएको छैन ।

en: Cannot load ThumbCreator %1
ne: %1 थम्ब सर्जक लोड गर्न सकिदैन

en: Cannot create thumbnail for %1
ne: %1 का लागि थम्बनेल सिर्जना गर्न सकिदैन

en: Failed to create a thumbnail.
ne: थम्बनेल सिर्जना गर्न असफल भयो ।

en: Could not write image.
ne: छवि लेख्न सकेन ।

en: Failed to attach to shared memory segment %1
ne: साझेदार गरिएको स्मृति खण्ड %1 मा फाइल संलग्न गर्न असफल भयो

en: Image is too big for the shared memory segment
ne: साझेदार गरिएको स्मृति खण्डका लागि छवि अति ठूलो भयो
