kio-extras - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Unhandled AFC error code '%1'
nl: Niet behandelde AFC-foutcode '%1'

en: Unhandled housearrest error code '%1'
nl: Niet behandelde housearrest-foutcode '%1'

en: Unhandled instproxy error code '%1'
nl: Niet behandelde instproxy-foutcode '%1'

en: The device is locked. Please enter the passcode on the device and try again.
nl: Het apparaat is vergrendeld. Voer de code op het apparaat in en probeer opnieuw.

en: You have denied this computer access to the device.
nl: U hebt deze computer toegang ontzegt tot het apparaat.

en: You need to allow this computer to access the device. Please accept the prompt on the device and try again.
nl: U moet deze computer toegang toestaan tot het apparaat. Accepteer de prompt op het apparaat en probeer opnieuw.

en: Cannot access the device. Make sure it is unlocked and allows this computer to access it.
nl: Krijg geen toegang tot het apparaat. Ga na dat het niet vergrendeld is en sta deze computer toegang toe.

en: Unhandled lockdownd code '%1'
nl: Niet behandelde vergrendelde code '%1'

en: Unhandled sbservices code '%1'
nl: Niet behandelde sbservices-code '%1'

en: Apple Devices
nl: Apple-apparaten

[ctx: Placeholder is device name]
en: %1 (Apps)
nl: %1 (Toepassingen)

en: Cannot read without opening file first
nl: Kan niet lezen zonder het eerst te openen

en: Cannot seek without opening file first
nl: Kan niet positioneren zonder het eerst te openen

en: Cannot write without opening file first
nl: Kan niet schrijven zonder het eerst te openen

en: Cannot rename between devices.
nl: Kan tussen apparaten niet hernoemen.
